Subskrypcja na szkolenia sygnaturyzdrowia.pl

To najkorzystniejsza opcja zdobywania wiedzy.

Uzyskujesz dostęp do webinarów i szkoleń za jednorazową niską miesięczną opłatę.

W czasie trwania abonamentu wszystkie webinary możesz oglądać tyle razy ile tylko zapragniesz. Nie ma limitu odtworzeń!

Już nie musisz kupować pojedynczych webinarów. Przy okazji zyskujesz dostęp do sygnaturowej grupy wsparcia na facebooku.

26

Ilość szkoleń

92

Godzin szkoleń

03:52:00

Średni czas trwania

5231

Cena szkoleń

7138

Przeszkolonych osób

Oto czego dowiesz się ze szkoleń

Adrenal Fatigue – to ponad 3,5 godzinne szkolenie dotyczące nadnerczy. Kurs „Adrenal Fatigue” przedstawi Ci całościowe (holistyczne) podejście do regeneracji nadnerczy. Dowiesz się jak wspomóc je od strony fizycznej (dieta, suplementacja, zioła), emocjonalnej (techniki oddechowe) oraz mentalnej (np. wizualizacja). Krok po kroku.

Alfabet Podświadomości – to zapis dwóch webinarów dotyczących pracy z podświadomością. Sześć godzin informacji czym jest umysł podświadomy, jak nauczyć się z nim współpracować, tak aby ukierunkować ciało na uzdrawianie. To szkolenie podstawowe dla każdej osoby którą konsultuje.

Biologia snu – to potężne szkolenie, które przedstawia holistyczne spojrzenie na proces snu i regeneracji. Nie musisz cierpieć na bezsenność, aby skorzystać z tej wiedzy. Na tym szkoleniu dowiesz się czym jest sen doskonały. Co zrobić, aby unormować rytm okołodobowy, jak szybciej zasypiać i wstawać wypoczętym. Zdradzę Ci również wiele narzędzi i trików na poprawę jakości snu.

Chroniczne zmęczenie – to pierwszy sygnaturowy webinar z 2016. Od niego wszystko się zaczęło. Chroniczne zmęczenie, to niemal całkowity brak energii, przewlekły stres, niepokój, wahania nastrojów, brak koncentracji, obniżone libido…Każdego dnia wiele osób zmaga się z tymi problemami.

Huna – nie jest żadną religią ani systemem wierzeń…jest to filozofia życia opartego na panowaniu nad sobą, a nie nad innymi. Nie stoi w sprzeczności z żadną religią, a wręcz przeciwnie, wielu osobom pomogła zrozumieć i na nowo odkryć Wiarę.

Nauczę Cię również kilku technik oddechowych, wizualizacyjnych. Będziesz mógł od razu je zastosować. Poznasz zasady Huny tak jak uczy mnie jej Serge Kahili King.

Jak uzdrowić układ pokarmowy – ma za cel dać Ci niezbędną wiedzę do zrozumienia jak trawimy, jak przyswajamy i w jaki sposób nie wyrządzić sobie krzywdy jedząc nieumiejętnie. A jeśli już posiadasz jakieś dolegliwości, to w jaki sposób możesz sam sobie pomóc.

Pierwsza część webinaru dotyczy zrozumienia jak działa układ pokarmowy, a druga to gotowe schematy jak sobie radzić w przypadku: refluksu, odbijania, czkawki, zaburzeń apetytu, nerwicy żołądka, wrzodów dwunastnicy, wrzodów żołądka, nudności, wymiotów, helicobacter pylori, zapalenia błony śluzowej żołądka (gastritis), zaparcia, biegunki.

Jodoterapia – omawia najnowszą wiedzę na temat jodu. Jak działa w organizmie, kiedy trzeba go suplementować, jak zbadać poziom? Omówiony jest również temat kofaktorów, halogenków oraz przedawkowania jodu.

Królowa B12 – o tej witaminie nie mówi się za często. A szkoda. Ponieważ, jej niedobór może całkowicie zniszczyć układ nerwowy człowieka. Niestety najgorzej mają seniorzy, bo u nich przyswajalność jest bardzo niska. Twierdzenie, że przyjmujemy jej odpowiednią ilość z posiłków, nie jest do końca prawdą.

Jeśli zrozumiesz jej znaczenie oraz nauczysz się ją suplementować, to jesteś w stanie poprawić pamięć, koncentrację. Uchronić się przed zaburzeniami układu nerwowego a nawet niektórymi nowotworami.

Co otrzymujesz?

W ramach subskrypcji otrzymujesz:

 • pełny dostęp do szkoleń i webinarów
 • nielimitowaną ilość odsłuchań
 • dostęp do „Newslettera PRO”
 • dostęp do najnowszych szkoleń utworzonych w czasie trwania subskrypcji
 • zniżki na szkolenia stacjonarne

Każdy pakiet jest automatycznie odnawialny przez system płatności PayPal. Dlatego, jeśli chcesz mieć ciągłość dostępu do Akademii, to pamiętaj o odpowiedniej ilości środków na koncie PayPal.

Przy braku środków, system automatycznie zablokuje dostęp.

Wybierz pakiet

All in One
197 zł
 • 30 dniowy dostęp do akademii
 • Cena abonamentu: 197 zł
6 miesięcy
414 zł
 • 6 miesięcy pełnego dostępu
 • tylko 69 zł miesięcznie
 • taniej o 168 zł
 • cena za jeden webinar: 2,76 zł
12 miesięcy
708 zł
 • 12 miesięcy pełnego dostępu
 • tylko 59 zł miesięcznie
 • taniej o 456 zł
 • cena za jeden webinar: 2,36 zł

Krótki tutorial:

 1. Wybieramy pakiet
 2. Klikamy przycisk: Wybieram
 3. Wypełniamy dane (zobacz na obrazkach)
 4. Przekierowuje nas na PayPal i zatwierdzamy płatność
 5. Logujemy się do serwisu
 6. Przechodzimy na zakładkę „Dostęp” i klikamy wybrane szkolenie.
 7. Na podstronie szkolenia należy kliknać: Dołącz i przejść na dole do zakładki „Curriculum”.
 8. Oglądamy szkolenie 🙂

Ważne:

 1. Subskrypcja jest możliwa do zrealizowania przez PayPal oraz płatność kartą (Stripe)
 2. Jest odnawialny raz w miesiącu, dlatego powinieneś mieć odpowiednią ilość środków na koncie.
 3. W razie braku środków dostęp do „akademii sygnatury” jest automatycznie blokowany.
 4. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, odznaczając płatność w panelu PayPal lub jeśli płaciłeś kartą zalogowania się do panelu na naszej stronie i anulowania subskrypcji
 5. Osoby z aktywnymi pakietami mają darmowe uczestnictwo w nowych webinarach.